Moje konto | Witamy! Załóż konto lub

Zadaj pytanie

Beczka na kapustę 5L

  • 55.80zł

  • Model: 360005
  • |
  • Stan magazynowy: Dostępny

Wysyłki i kurierzy
Zadaj pytanie


  • Idealna do kiszenia - beczka o pojemności 5 L, z zakrętką sprawdzi się szczególnie podczas przygotowywania zimowych przetworów. Wygodnie i bez problemu ukisisz więc w niej solidny zapas kapusty oraz ogórków.
  • Wszechstronne zastosowanie - beczka nadaje się nie tylko do kiszenia. Z powodzeniem będzie Ci służyć również jako pojemnik do przechowywania lub transportowania różnych produktów.
  • Wygoda korzystania - szczelna zakrętka beczki nie pozwoli Ci na wylanie lub wysypanie jej zawartości. Szeroka, wewnętrzna średnica beczki (16 cm) ułatwi zaś utrzymanie jej wnętrza w czystości.
  • Wysoka jakość - trwałość i wytrzymałość materiału, a także estetyczne wykonanie sprawia, że beczka będzie z powodzeniem służyć Ci przez długi czas, pięknie prezentując się w Twojej domowej spiżarni.
  • Bezpieczeństwo - produkt w całości wykonany jest z tworzywa HDPE dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Biel jest nie tylko elegancka, ale również ze względu na brak sztucznych barwników pozwala na uniknięcie przenikania do żywności niebezpiecznych substancji.

​Uniwersalna i wszechstronna, biała, plastikowa beczka o wymiarach 22,3 cm x 22,3 cm x 20,5 cm, z zakrętką sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania kiszonek np. kapusty czy ogórków, jak i jako pojemnik do przechowywania. Jej estetyczne wykonanie, trwałość oraz wytrzymałość materiału sprawia, że będziesz cieszył się nią przez długi czas. Szczelna zakrętka zabezpieczy zawartość beczki przed wylaniem lub rozsypaniem. Szeroka średnica wewnętrzna beczki (16 cm) pozwoli zaś na łatwe i bezproblemowe czyszczenie. Biały kolor to nie tylko elegancki design dzięki, któremu beczka pięknie zaprezentuje się w domowej spiżarni. Brak barwników to również sposób na uniknięcie przedostawania się do żywności niebezpiecznych substancji. Beczka w całości wykonana jest z tworzywa HDPE, dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Uwaga!

Przed użyciem beczkę należy dwukrotnie umyć wodą z płynem do mycia naczyń!

Powiązane produkty

Gumki do Słoików i Weków 92mm - Czerwona

Gumki do Słoików i Weków 92mm - Czerwona

  Uszczelka do zamknięć słoików typu weck oraz do zwykłych słoików z klamrą lub ..

(2)

14.89zł

Zakrętka do słoików 82mm z motywem

Zakrętka do słoików 82mm z motywem

Ilość w paczce - 10sztSzerokość: 82 mm z 6 zaczepami Zakrętka do słoików z motywem graficznym.&..

3.99zł

Peklosól 400g - Sól Peklowa

Peklosól 400g - Sól Peklowa

    Peklosól 400g - Sól Peklowa Opis: Peklosól to środek dzięki któremu..

(3)

9.90zł

Aplikator do siatek wędliniarskich

Aplikator do siatek wędliniarskich

Do szynek, baleronów, schabów, karkówek i serów - ułatwia umieszczenie mięsa ..

54zł

Worek do kiszonek - do beczki 5L - 5szt.

Worek do kiszonek - do beczki 5L - 5szt.

Produkt w całości wykonany z PE, dopuszczony do kontaktu z żywnością. Grub..

9.78zł

Recenzje (0)

Brak recenzji dla tego produktu.


Napisz recenzję

Zła
Dobra